Company Logo

Rekordai

LIETUVOS JAUNIŲ  PLAUKIMO SU PELEKAIS REKORDAI    

2016 11 26  MERGINOS,JAUNĖS                                                                                                                                                                                              

NUOTOLIS

VARDAS,PAVARDĖ

IŠ KUR

REZULTATAS

PASIEK. DATA

PASIEKIMO VIETA

50 m SF

Aleksandra Kotliar

Vilnius

00:19.51

2015-05

Lietuva,Elektrėnai

100 mSF

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:44.46

2014-04

Lenkija, Gliwice

200 mSF

Birutė Lašaitė

Kaunas

01:41.82

2006

Lietuva, Kaunas

400 mSF

Olga Špitaliova

Vilnius

03:36.59

2000

Rusija, Sankt-Peterburg

800 mSF

Birutė Lašaitė

Kaunas

07:36.82

2006

Rusija, Maskva

1500 mSF

Olga Špitaliova

Vilnius

14:39.55

2000

Rusija, Sankt-Peterburg

50 mAP

Aleksandra Kotliar

Vilnius

00:18.10

2015-04

Lietuva, Elektrėnai

100m IM

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:41,12

2014-05

Lietuva, Elektrėnai

400 mIM

Ilona Stonkutė

Kaunas

03:39.00

1988

Lietuva, Kaunas

800 mIM

Kotryna Grinkevičiūtė

Vilnius

07:46.33

2006

Rusija, Maskva

50mBF

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:24,69

2012

Lietuva, Vilnius

100m BF

Justina Anulytė

Klaipėda

0:54,59

2010

Lietuva, Elektrėnai

200mBF

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

02:00,20

2013

Lietuva Elektrenai

4 x 100m est

Lietuvos rinktinė:

03:13,36

2006

Rusija,Maskva

4 x 200m est.

Lietuvos rinktinė:

07:10,24

2006

Rusija,Maskva

               

VAIKINAI,JAUNIAI

NUOTOLIS

VARDAS,PAVARDĖ

IŠ KOKIO MIESTO

REZULTATAS

PASIEKIMO DATA

PASIEKIMO VIETA

50 m SF

Edvinas Višnevskij

Vilnius

00:17.80

2013

Lietuva,Elektrėnai

100 mSF

Povilas Radzevičius

Vilnius

00:39.81

2006

Lietuva,Vilnius

200 mSF

Darius Bagdonas

Klaipėda

01:31.59

1989

Rusija, Briansk

400 mSF

Darius Bagdonas

Klaipėda

03:18.60

1989

Rusija, Briansk

800 mSF

Viktor Drozdov

Klaipėda

07:09.00

1986

Rusija, Voronež

1500 mSF

Viktor Drozdov

Klaipėda

14:00.80

1986

Lietuva, Kaunas

50 mAP

Gediminas Mudėnas

Vilnius

00:16.48

2008

Lietuva, Elektrėnai

100m IM

Ramūnas Sipavičius

Kaunas

00:38.00

1985

Lietuva, Kaunas

400 mIM

Darius Gliamža

Kaunas

03:13.40

1988

Lietuva, Kaunas

800 mIM

Darius Gliamža

Kaunas

07:00.60

1988

Lietuva, Kaunas

50mBF

Darius Laureckis

Klaipėda

00:21,01

2013

Lietuvai,Vilnius

100m BF

Darius Laureckis

Klaipėda

00:46,73

2013

Lietuva,Vilnius

200mBF

Ričardas Eimontas

Kaunas

01:45,67

2013

Lietuva,Elektrėnai

4 x 100m estafet

Lietuvos rinktinė

02:47.05

2007

Lenkija, Ostrowiec Sw.

4 x 200m estafet

Lietuvos rinktinė  

06:28.39

2007

Lenkija, Ostrowiec Sw.

               

MOTERYS                                                                                                                                                                                                                       

NUOTOLIS

VARDAS,PAVARDĖ

IŠ KOKIO MIESTO

REZULTATAS

PASIEKIMO DATA

PASIEKIMO VIETA

50 m SF

Jevgenija  Pronkul

Klaipėda

00:20.35

2013

Lenkija, Ščecinas

100 mSF

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:45.05

2013

    Lenkija, Ščecinas

200 mSF

Birutė Lašaitė

Kaunas

01:41.82

2006

Lietuva, Kaunas

400 mSF

Olga Špitaliova

Vilnius

03:36.59

2000

Rusija, Sankt-Peterburg

800 mSF

Birutė Lašaitė

Kaunas

07:36.82

2006

Rusija, Maskva

1500 mSF

Olga Špitaliova

Vilnius

14:39.55

2000

Rusija, Sankt-Peterburg

50 mAP

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:18.48

2013

Lenkija, Ščecinas

100m IM

Jevgenija Pronkul

Klaipėda

00:41,27

2013

Lenkija, Ščecinas

400 mIM

Kotryna Grinkevičiūtė

Vilnius

03:29.64

2007

Italija, Bari

800 mIM

Kotryna Grinkevičiūtė

Vilnius

07:25.41

2007

Italija, Bari

50mBF

Lina Pleskytė

Kaunas

00:22,88

2009

Rusija,Sankt Petreburg

100m BF

Lina Pleskytė

Kaunas

00:49,97

2009

Rusija,Sankt Peterburg

200mBF

Lina Pleskytė

Kaunas

01:52.83

2008

Vengrija,Eger

4 x 100m estafetė

Lietuvos rinktinė:

03:13,36

2006

Rusija,Maskva

4 x 200m estafetė

Lietuvos rinktinė:

07:10,24

2006

Rusija,Maskva

               

VYRAI

NUOTOLIS

VARDAS,PAVARDĖ

IŠ KOKIO MIESTO

REZULTATAS

PASIEKIMO DATA

PASIEKIMO VIETA

50 m SF

Vytautas Mudėnas

Vinius

00:16,92

2010

Lietuva,Vilnius

100 mSF

Vytautas Mudėnas

Vilnius

00:38,63

2009

Lietuva,Vilnius

200 mSF

Vytautas Mudėnas

Vilnius

01:31.26

2009

Lietuva, Vilnius

400 mSF

Darius Bagdonas

Klaipėda

03:18.60

1989

Rusija, Briansk

800 mSF

Viktor Drozdov

Klaipėda

07:01.80

1988

Lietuva, Kaunas

1500 mSF

Viktor Drozdov

Klaipėda

13:34.20

1988

Lietuva, Kaunas

50 mAP

Artūr Matusevič

Klaipėda

00:15.42

2008

Lietuva, Vilnius

100m IM

          GediminasMudėnas

Vilnius

00:36.60

2008

Lietuva, Elektrenai

400 mIM

Darius Gliamža

Kaunas

03:13.40

1988

Lietuva, Kaunas

800 mIM

Darius Gliamža

Kaunas

07:00.60

1988

Lietuva, Kaunas

50mBF

Egidijus Lunskis

Klaipėda

00:20.76

2013

Lietuva,Klaipėda

100m BF

Egidijus Lunskis

Klaipėda

00:45,44

2014

Lietuva,Klaipėda

200mBF

Egidijus Lunskis

Klaipėda

01:43,68

2014

        Lietuva,Klaipėda

4x100 m  est

Lietuvos rinktinė

02:47.05

2007

Lenkija, Ostrowiec Sw.

4 x 200m estafet

Lietuvos rinktinė komanda

06:25.50

1984

Rusija, Voronež